Metal Lyrica - The Largest Metal Lyrics Archive
 www.metallyrica.com
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Search lyrics by band name or use our Advanced Search engine: 
Advanced Search 


SCRAT LYRICSZ mroku...


Album: ''Z mroku...'' (2003)
1. Intro
2. Kneel or Die
3. Mrok
4. ¦mieræ
5. C.D.N.
6. Szarak
7. Tantal
8. Dla Nienazwanych
9. Pustynna Nocscrat

SCRAT BIOGRAPHY

Zespół rozpoczął podbój wszechświata w listopadzie 2002 roku. Pomysł wspólnego grania narodził się podczas jednej z wielu imprez tradycyjnie zakończonej chóralnymi „śpiewami” i absurdalnym powrotem do domu. Kiedy już wytrzeźwieliśmy zaczęliśmy zastanawiać się nad realizacją tego zamierzenia. Z pomocą przyszedł ośrodek kultury w Ustroniu Morskim, gdzie przez dwa miesiące czerpaliśmy energię zasilającą nasz sprzęt, przez co pozbawiliśmy prądu okoliczne domy, sklepy, knajpy piwne i węgorza elektrycznego. Kulminacją kilku tygodni hałasowania był występ na WOŚP w Ustroniu Morskim obok Acid Drinkers. Ciężko stwierdzić, kto się lepiej przygotował „kondycyjnie” do tego koncertu....dobre przyjęcie zmotywowało nas do dalszej pracy nad własnym materiałem. W tym czasie przenieśliśmy centrum dowodzenia światem do sali prób przygotowanej w domu perkusisty.

W ciszy i spokoju zajęliśmy się pracą nad materiałem. Czasem pracę zakłócało drapanie w szybę kota Mijagiego, który się akurat zaklinował między kratą, a oknem. Do wakacji zagraliśmy łącznie 5 koncertów. Praca nad muzyką i występy przeplatały się z najróżniejszymi wspólnym imprezami, dziwnymi sytuacjami, absurdalnymi przygodami itp., których nie powstydził by się sam Monty Python. Nosimy się z zamiarem zrobienia filmu na ten temat.
Sezon letni minął pod znakiem zarabiania na studio nagrań, a potem przygotowań do sesji. W międzyczasie zagraliśmy kolejny koncert w Koszalinie. Dalej musimy wspomnieć o nagraniu płyty. W tym celu wybraliśmy się do Art.-Sound Studio w Pile, gdzie pod okiem i uchem Artura Szałowskiego, w ciągu 10 bardzo wyczerpujących dni zarejestrowaliśmy ponad 40 min. Muzyki. Płyta zawiera 9 utworów utrzymanych w klimacie ultra heavy satanic alkohol death mord trash metal. Nagranie tej płyty nadwerężyło nasz, i tak już szczupły, budżet. Obecnie robimy wszystko: poruszamy niebo i ziemię, stosujemy nieczyste chwyty z wolnej amerykanki oraz uderzenia poniżej pasa niedopuszczalne w boksie zawodowym, aby zainteresować kogoś tą muzyką czyt. szukamy wytwórni. W chwili obecnej we własnym zakresie zajmujemy się rozpowszechnianiem, tudzież promocją płyty.

SCRAT GENRES
Heavy/Thrash Metal

SCRAT ORIGIN
Poland (Ko³obrzeg), formed in 2002

SCRAT CURRENT RECORD LABEL
Unknown

SCRAT STATUS
Active

SCRAT CURRENT LINE-UP
Krzysiek "Krzychu" Wojciechowski - Vocals
Maciek "Gruby" Trembowiecki - Bass - bass
Mariusz "Mariol" Skorupa - Guitar
Dariusz "Junior" B¹dkowski - Guitar
Mi³osz Krauz - drums

SCRAT PREVIOUS LINE-UP
Antonina Bana - Fiddle
Szymon "Pudel" Kostro - bass, vocals (ex-Privateer, Pathfinder)
Mijagi - drums
Toka

 


Search lyrics by band name or use our Advanced Search engine: 
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
  www.metallyrica.com 


Contact e-mail: webmaster@metallyrica.com
Copyright (c) 2007 - Metallyrica.com - All lyrics are the property and copyright of their respective owners.
All lyrics provided for educational purposes and personal use only. Please read the disclaimer.

About Us - Submit Lyrics - Privacy Policy - Disclaimer - Links